pozdrav

Here you can introduce yourself to other members.
User avatar
principgavrilo
Cortex Member
Reputation: 0
Gender:
Posts: 2
Joined: Wed Nov 13, 2019 10:50 pm

pozdrav

#1

Tue Nov 26, 2019 12:23 pm

Pozdrav svima dolazim sa fatalitiy publica. zovem se nemanja imam 22 godine i od danas cu da se druzim sa vama ovde nick na serveru mi je Princip/Принцип. na ff sam bio prestige admin ali zbog lose komunikacije sa jednim lead adminom sam otisao. dosta vremena provodim na csu i na tsu volim da se zezam kako na tudji tako i na svoj racun.
DJAVO JE LUKAV I VUCE TE ZA RUKAV!
User avatar
SasvimLudČovek
Global Moderator
Reputation: 44
Location: Paraćin
Gender:
Age:: 21
Posts: 686
Joined: Thu Aug 29, 2019 3:07 pm

#2

Tue Nov 26, 2019 12:27 pm

:wlcm
ç 'est la vie
Image
User avatar
Inna
Global Moderator
Reputation: 85
Location: Београд
Gender:
Age:: 17
Posts: 383
Joined: Thu May 16, 2019 4:36 pm

#3

Tue Nov 26, 2019 1:38 pm

Dobrodošaoo
Image
Image
User avatar
JoN
AWP Head Admin
Reputation: 93
Gender:
Posts: 1805
Joined: Thu Sep 20, 2018 10:53 pm

#4

Tue Nov 26, 2019 1:41 pm

pozz i dobro dosao :)
User avatar
Taiyo
Cortex Girl
Reputation: 5
Gender:
Age:: 20
Posts: 113
Joined: Wed Sep 26, 2018 11:17 pm

#5

Tue Nov 26, 2019 2:22 pm

zop
User avatar
JoviS
Community Administrator
Reputation: 19
Location: Prokuplje
Gender:
Age:: 27
Posts: 53
Joined: Thu Jul 18, 2019 6:22 pm

#6

Tue Nov 26, 2019 7:26 pm

JoN wrote:
Tue Nov 26, 2019 1:41 pm
pozz i dobro dosao :)
Image
Image
schwayxtix
Public Admin
Reputation: 11
Posts: 109
Joined: Thu Aug 29, 2019 5:34 pm

#7

Tue Nov 26, 2019 11:36 pm

Velkam to psihijatrija
User avatar
Mamba
Public Admin
Reputation: 2
Gender:
Age:: 22
Posts: 2
Joined: Sat Jun 29, 2019 10:16 pm

#8

Wed Nov 27, 2019 11:09 am

Dobrodosao :y
User avatar
Ouopss
Community Administrator
Reputation: 2
Gender:
Posts: 5
Joined: Fri Aug 30, 2019 5:56 pm

#9

Wed Dec 04, 2019 4:22 pm

Dobrodosao,banovan si i sa foruma .

Return to “Predstavite se / Introduce yourself”

Login  •  Register