Pohvale/Zalbe na rad admina?

Image

JoN
AWP Head Admin

Re: Pohvale/Zalbe na rad admina?

Wed Apr 29, 2020 8:58 pm

rivorn wrote:
Wed Apr 29, 2020 8:51 pm
Poz.

Zale mi se bas mnogo igraca da ih kikate slay i ostalo samo zato sto ste nervozni ,

To sto neko ne rasuje nego igra na zvuk je njegova igra to sto neko skrola ili stoji iza kutije na indiji je njegova stvar...

Likovi kazu da I'm stvarno nije jasno Zasto vase frusrtracije lecite na njima

Nas awp server stvarno ima dobre performance i igrace ali nije ni prvi ni poslednji awp server koji trenutno postoji sa istim perfomansama jednostavno sve manje i manje dobrih i stalnih igraca na srv , bukvalno se server podelio na igrace koje admini gotive i oni drugi(vecinom stranci) koji su im mete izivljavanja.., jednostavno vise nece uci...

Ovo je Samo moj komentar kao obicnog admina i misljenje da me niko ne Shvati pogresno da hejtujem nekog , svaki Dan bar 5 igraca mi pisu stim ili forum zasto je kikan zasto slayan I ostalo.

Nista licno 😁
wtf,koji su to admini,i ti ljudi mogu slobodno da se jave na forum i da kazu koji admini to rade,resice se lako
ivaN
AWP Head Admin

Wed Apr 29, 2020 9:02 pm

Slazem se sa Jonom, napisi imena i upozorit ce se.
Image
X Str
Very Important Person

Thu May 21, 2020 9:46 pm

Čemu žalba ? Čemu stres ?

Pijte samo Kraš ekspres !

xD

Svi ste odlicni !
X W
toske
Slot Player

Sun May 31, 2020 4:03 pm

Zalba na damu zvanu kill em with kindness.

Evo vec par dana kako igram aktivno na serveru,cim doticna udje istog trenutka glumi neko ludilo.Po njenom misljenju niko ne bi trebao da pise bila sta u chatu(ona to smatra kao spam).Ja koji dobijam gag vec po ko zna koji put samo zato sto je ona u gasu i sve joj smeta.Ali kontam da je gospodjica jako depresivna zbog ovog vremena napolju pa mora negde da smiri zivce ali ipak server nije mesto da to radi svaki dan ;)
kill em with kindness
AWP Head Admin

Sun May 31, 2020 4:13 pm

Pogledaj malo svoje ponasanje po samom postu i tonu pa ces skapirati zasto i dobijas gag. Svakako nisi gagovan samo od strane mene, vec od strane svih admina, od nekih na cak i po sat vremena, a ja sam te gagovala na 2 minuta zbog vredjanja drugog igraca. Posredi malo puzlice u glavi pa se tad oglasavaj. Povedi racuna o prozivanju drugih igraca kao i vec navedenom vredjanju, a svakako o meni mozes da mislis sta god ti srce pozeli, moje je pravo da te gagujem ukoliko smatram da ti je ponasanje nedolicno, za koje si cak prethodno i opomenut.
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar
Loading…

Sun May 31, 2020 4:42 pm

toske wrote:
Sun May 31, 2020 4:03 pm
Zalba na damu zvanu kill em with kindness.

Evo vec par dana kako igram aktivno na serveru,cim doticna udje istog trenutka glumi neko ludilo.Po njenom misljenju niko ne bi trebao da pise bila sta u chatu(ona to smatra kao spam).Ja koji dobijam gag vec po ko zna koji put samo zato sto je ona u gasu i sve joj smeta.Ali kontam da je gospodjica jako depresivna zbog ovog vremena napolju pa mora negde da smiri zivce ali ipak server nije mesto da to radi svaki dan ;)
Sve zalbe bez adekvatnog dokaza kao sto je screenshot ili demo se ne uvazavaju.

Ja sam takodje primetio da si bezobrazan dok igras i dok te ja ubijam, tako da je verovatno u pravu cura.
toske
Slot Player

Sun May 31, 2020 5:17 pm

kill em with kindness wrote:
Sun May 31, 2020 4:13 pm
Pogledaj malo svoje ponasanje po samom postu i tonu pa ces skapirati zasto i dobijas gag. Svakako nisi gagovan samo od strane mene, vec od strane svih admina, od nekih na cak i po sat vremena, a ja sam te gagovala na 2 minuta zbog vredjanja drugog igraca. Posredi malo puzlice u glavi pa se tad oglasavaj. Povedi racuna o prozivanju drugih igraca kao i vec navedenom vredjanju, a svakako o meni mozes da mislis sta god ti srce pozeli, moje je pravo da te gagujem ukoliko smatram da ti je ponasanje nedolicno, za koje si cak prethodno i opomenut.
Kao sto rekoh ne zanimaju me tvoje frustracije iskreno,ako ti smatras da je uvreda ako se nekome kaze iz sprdnje da baci awp to je sasvim druga prica.Ja brainlessa postujem kao igraca i sa njim nemam nikakvih problema ali ti koja me gagujes za svaku sitnicu logicno je da cu da popizdim.Svakako moja greska sto nisam sacuvao demo ali sledeci put ce biti i demo =]

A ti druze Ax(kurirska sluzba) moras da shvatis da taj Toske je stariji od tebe za jedno 18godina i neke stvari mu i dalje u kanteru nisu jasne tako da uzmi jedno pivo i odmori ) Pozdrav B))
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar
Loading…

Sun May 31, 2020 11:59 pm

Stariji 18 godina a ponasa se kao deriste od 13? Nema potrebe da se spamuje ova tema, ako ti se ne svidja admin tim ili server, imas na www.gametracker.rs nadji koji ti odgovara. Pozdrav!

Za takve koji vole cinicno da podjebavaju nickname je skracenica mog prezimena.

Return to “Cortex AWP Arena [Premium]: IP: 185.119.89.89:27036”

Login  •  Register