Predlozi/kritike na rad servera?

Image

Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar
Loading…

Predlozi/kritike na rad servera?

Mon Oct 01, 2018 9:45 pm

Pisite otvoreno o svemu sto bi ste promenili/dodali/izbacili.
JohnWick
Slot Player

Fri Jan 11, 2019 4:45 pm

Staviti vrijeme runde na 1-2 minuta. Ovako kad se stekaju, izgubimo po 5 minuta po rundi.

Isto da se stavi neki slay za AFK playere.
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar
Loading…

Fri Jan 11, 2019 4:56 pm

JohnWick wrote:
Staviti vrijeme runde na 1-2 minuta. Ovako kad se stekaju, izgubimo po 5 minuta po rundi.

Plugin za AFK igrace postoji samo na awp_school mapi, na ostalim mapama je po meni nepotrebno jer je moguce doci do afk-a ili ce ga admin slay, dok na ovoj nije moguce naci afk-a jer se ne moze preci na drugoj strani mape.

Sto se runde tice, nisam te bas najbolje razumeo. Da li mislis da nakon 1-2 minuta, runda se zavrsi bez obzira da li su svi iz protivnickog tima mrtvi?
$maJseR
Very Important Person

Sun Jan 20, 2019 11:21 pm

slayer je nepotreban sto kaze ax.

meni samo treba onaj neki ping kicker ali da radi na flux znaci na oscilacije velike u pingu...
mogu igraci i sa 150 ping da igraju lepo i normalno dokle god nema oscilacije, a kad udje pa mu ping ode sa 50 na 300 pa se teleportuje to je smrt pogotovo za awp gde te ubije npr a tebi jos nije ni izasao iza zida...
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar
Loading…

Sun Jan 20, 2019 11:26 pm

$maJseR wrote:
Sun Jan 20, 2019 11:21 pm
slayer je nepotreban sto kaze ax.

meni samo treba onaj neki ping kicker ali da radi na flux znaci na oscilacije velike u pingu...
mogu igraci i sa 150 ping da igraju lepo i normalno dokle god nema oscilacije, a kad udje pa mu ping ode sa 50 na 300 pa se teleportuje to je smrt pogotovo za awp gde te ubije npr a tebi jos nije ni izasao iza zida...
To vec na neki nacin resava reHLDS engine, timeout je 30, ako neko gubi pakete pukne mu aplikacija. Postoje lageri, ovih dana smo testirali plugin za rejtove i interp. Smanjilo se gutanje i sve, ali je vecini seckao cs zbog slabih performansi i loseg fps-a. Tako da smo odlucili da pustimo igrace da igraju sa kojim god rejtovima zele i sa kojim god interpom.

Ono cemu ja tezim na serveru je sto manje plugina i sto vise modula. Dosta stvari sam prepisao i prebacio da se izvrsava kao modul, a ne kao deo amxx-a. Server je bas zbog toga unikatan i mogu da ti garantujem da na kgb-u neces naci server sa boljim performansama.

Za sada ne, mozda ako ostanemo ovako puni i popularni kao poslednjih mesec dana, pa onda krenemo gledati kvalitet igraca a ne samo kvantitet.
$maJseR
Very Important Person

Mon Jan 21, 2019 11:03 pm

znam sta pricas modul se preloaduje i brzi je to mi je jasno...
sigurno se i modul moze napraviti za to ne mora plugin, znam da znas :D

ma ja to mislim samo na ove koji tipa igraju i na wifi su i onda mu nesto povuce net pa zabaguje u mestu i ti ga pucas ali on vise nije tu nego pored i ubio te... desavalo se
JohnWick
Slot Player

Fri Feb 22, 2019 9:55 am

Ax. wrote:
JohnWick wrote:

Plugin za AFK igrace postoji samo na awp_school mapi, na ostalim mapama je po meni nepotrebno jer je moguce doci do afk-a ili ce ga admin slay, dok na ovoj nije moguce naci afk-a jer se ne moze preci na drugoj strani mape.

Sto se runde tice, nisam te bas najbolje razumeo. Da li mislis da nakon 1-2 minuta, runda se zavrsi bez obzira da li su svi iz protivnickog tima mrtvi?

Cemu na malim mapama da traje runda 10 minuta?

Primjer Amir i Samuel ostanu zadnji i gledaju jedan u drugog 5 minuta i skacu po mapi.

Mislim da se svaka runda zavrsi u roku od 3 minuta maximalno osim kad nema. 10 minuta za rundu je previse.

Pozdrav
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar
Loading…

Fri Feb 22, 2019 10:01 am

JohnWick wrote:
Fri Feb 22, 2019 9:55 am
Ax. wrote:
JohnWick wrote:

Cemu na malim mapama da traje runda 10 minuta?

Primjer Amir i Samuel ostanu zadnji i gledaju jedan u drugog 5 minuta i skacu po mapi.

Mislim da se svaka runda zavrsi u roku od 3 minuta maximalno osim kad nema. 10 minuta za rundu je previse.

Pozdrav
Pozdrav i tebi,
Ako malo bolje razmislis, runde ce se prekidati cim istekne vreme, sto je jako lose za ovaj mod i sam gameplay. Runda se zavrsava kada jedan tim pobedi, to je oduvek tako bilo. Ukoliko se dva igraca (kada nema admina) ne ubijaju, mozete snimiti i poslati ovde na forumu. Bice sankcionisani. To sto pise 10 min je samo random stavljeno, zamisli ga kao da raunda traje beskonacno vremenski, sve dok igraci jednog tima ne budu svi mrtvi.

Return to “Cortex AWP Arena [Premium]: IP: 193.105.163.202:27036”

Login  •  Register