Najbolji igrac na serveru?

Image

User avatar
Ax.
Veliki poznavalac CS materije
Contact:
Reputation: 124
Location: Nis
Gender:
Age:: 26
Posts: 380
Joined: Fri Sep 07, 2018 11:36 am

Najbolji igrac na serveru?

#1

Mon Oct 01, 2018 9:46 pm

Ko je po vama najbolji igrac ?
User avatar
El_hameso
Obsolete Administrator
Contact:
Reputation: 37
Gender:
Age:: 20
Posts: 297
Joined: Wed Sep 19, 2018 9:59 pm

#2

Thu Oct 04, 2018 1:07 am

El_hameso _D
Neca
Slot Player
Reputation: 0
Posts: 4
Joined: Sat Oct 06, 2018 5:04 pm

#3

Thu Oct 11, 2018 1:33 am

Neca najjaci se vratio !
User avatar
VAIPER
Admin
Reputation: 12
Gender:
Age:: 22
Posts: 55
Joined: Wed Sep 19, 2018 8:06 pm

#4

Thu Oct 11, 2018 2:16 pm

shane.
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
User avatar
Ax.
Veliki poznavalac CS materije
Contact:
Reputation: 124
Location: Nis
Gender:
Age:: 26
Posts: 380
Joined: Fri Sep 07, 2018 11:36 am

#5

Thu Oct 11, 2018 2:19 pm

Sonjava :keke
User avatar
problem
Server Administrator
Reputation: 48
Location: Beograd
Gender:
Age:: 56
Posts: 84
Joined: Sun Sep 16, 2018 8:52 pm

#6

Fri Oct 12, 2018 7:13 pm

ja sam bre najbolji :DD
i najmladji
kad se zezam sa vama :D
User avatar
Shaneツ
Admin
Reputation: 7
Gender:
Age:: 26
Posts: 4
Joined: Sun Sep 16, 2018 8:31 pm

#7

Fri Oct 12, 2018 7:39 pm

Haahahha jaooo pa bas ste cakani :D
de ja najboljaaa, ipak je sonjavi bolji od mene, ali neces ti jos dugo, stizem te polako :DD :@
User avatar
Mirko, pazi metak gari
Very Important Person
Reputation: 4
Gender:
Posts: 81
Joined: Thu Sep 20, 2018 12:12 pm

#8

Tue Nov 13, 2018 5:10 pm

Moja malenkost, zato ni ne igram da ne ispraznim isti!
Warnercleno
Slot Player
Contact:
Reputation: 1
Location: Panama
Gender:
Age:: 42
Posts: 5
Joined: Fri Dec 21, 2018 10:19 pm

#9

Wed Jan 16, 2019 4:30 pm

This message, is matchless))), it is pleasant to me :)
User avatar
$maJseR
Very Important Person
Contact:
Reputation: 3
Location: Alibunar
Gender:
Age:: 25
Posts: 11
Joined: Mon Dec 24, 2018 6:28 pm

#10

Mon Jan 21, 2019 11:04 pm

ax, gony, ja :D

Return to “Cortex AWP Arena ︻デ═一: IP: awp.cortex-cs.com”

Login  •  Register