Pofalbi/Zalbi za rabotata na adminite

Image

mIDnight
Community Administrator

Pofalbi/Zalbi za rabotata na adminite

Sat Jan 26, 2019 12:18 am

Ovde mozite da pisite za nastiot Amin tim koj zasluzuva da bidi pofalen, koj da bidi kaznet. Za bilo koja zalba igracot e dolzen da postavi SS i Demo kako dokaz.
Image
Ivana
Global Moderator

Tue Jun 25, 2019 1:31 pm

Poz
Sramota za pojedine admine sa dd2, jer nemam veze sa cs-om, nisam aktivna po par meseci, i kad udjem, da me banuju 2x u roku od 2 dana za wh i aim... Ok, pogresi se jednom, ali sledeci put se obrati malo vise paznja, a ne da se lupi ban jer pola servera prijavljuje.
Malo obucite admine i pokazite im sta znaci wh i aim posto ocigledno nisu dovoljno upuceni ili postoji neki drugi razlog zbog koga sam dobila ban. Iz principa necu okaciti demo, ne zato sto nesto krijem nego zato sto ovo nema smisla.
Elem: Malo neka se admini upute u to ko je sta na zajednici, plus sam steam igrac. Gube se igraci zbog nepazljivosti i nemarnosti pojedinaca.
Zamolila bih da se skine ban, i ako moze imunitet da mi se stavi. Hvala.
Ax.
Veliki poznavalac CS materije

Tue Jun 25, 2019 5:15 pm

Ivana wrote:
Tue Jun 25, 2019 1:31 pm
Poz
Sramota za pojedine admine sa dd2, jer nemam veze sa cs-om, nisam aktivna po par meseci, i kad udjem, da me banuju 2x u roku od 2 dana za wh i aim... Ok, pogresi se jednom, ali sledeci put se obrati malo vise paznja, a ne da se lupi ban jer pola servera prijavljuje.
Malo obucite admine i pokazite im sta znaci wh i aim posto ocigledno nisu dovoljno upuceni ili postoji neki drugi razlog zbog koga sam dobila ban. Iz principa necu okaciti demo, ne zato sto nesto krijem nego zato sto ovo nema smisla.
Elem: Malo neka se admini upute u to ko je sta na zajednici, plus sam steam igrac. Gube se igraci zbog nepazljivosti i nemarnosti pojedinaca.
Zamolila bih da se skine ban, i ako moze imunitet da mi se stavi. Hvala.
Postavi unban u admin sobi, nemoj javno da pises ovakve stvari, pa ce da se resi. Ipak smo nasi, admini se dele sada namerno svakom ko konkurise, dok ne ojaca server i dok se ne napravi ozbiljna ekipa. Takodje, javi se @mIDnight da ti da admina na dd2.

Return to “Cortex PUB [Premium]: IP: 193.105.163.202:27052”

Login  •  Register