Predlozi i kritike na rad servera

Image

Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar

Re: Predlozi/Kritiki za rabotata na serverot

Sun Jun 30, 2019 12:48 pm

100ka wrote:
Sun Jun 30, 2019 12:11 pm
@Ax. so vikas za predlozite uste ne ste gi procitale
Ubacuje se semiclip (providnost). Sto se mapa tice, jos uvek ne, tek posle 3 mesecna boosta moci cemo polako jednu po jednu mapu.
100ka
Cortex Member

Sun Jun 30, 2019 1:33 pm

Okej
TDI_K
Slot Player

Sun Jun 30, 2019 7:03 pm

Sto nece da udje na server pise cheat detected, igrao sam i promenila se mapa tj kraj mape bilo, i krenula ispocetka dd2 i izbaci me. Probao sam nekoliko puta uci i izaci iz cs i uci. Nemam nista osim modela i userconfig.cfg to je to sto sam bio ubacivo ali igrao sam celo vreme sa tim. Odem obrisem userconfig i vratim default modele onom opcijom verify integrity game files na steam i nece opet iako je sve default... Koristim BETU cs na steam. Onda uradim scan sa wargod tamo nista ne pokazuje https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1742756
Reinstaliram cs pa cu probati opet
Image
Nece ni nakon reinstalacije i restarta kompa, opet pise cheat detected reconect ip
Oce sad, restartovo ruter i jos jednom cs reinstaliro, prvo stable verziju, pa onda updatej na betu
Milica89
Public Admin

Thu Jul 11, 2019 4:21 am

Cao narode,evo ja imam jedan predlog za plugin da se ubaci,ako moze.Mislim da se zove "Blue fade" ili tako nesto,uglavnom to je ono kad nekog ubijes pa se ekran na momenat zatamni ili zaplavi. Meni se to licno jaaako svidja,pa ako je vecina za,onda super,ako ne,onda nikom nista :) Sve ostalo mi je skroz ok :)
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar

Thu Jul 11, 2019 8:47 am

Milica89 wrote:
Thu Jul 11, 2019 4:21 am
Cao narode,evo ja imam jedan predlog za plugin da se ubaci,ako moze.Mislim da se zove "Blue fade" ili tako nesto,uglavnom to je ono kad nekog ubijes pa se ekran na momenat zatamni ili zaplavi. Meni se to licno jaaako svidja,pa ako je vecina za,onda super,ako ne,onda nikom nista :) Sve ostalo mi je skroz ok :)
Hvala ti na predlogu, ali to je vise za DM mod, tezimo ka klasicnijoj igri. Mislim da je sasvim dovoljan granate trail koji igraci vide (naravno svako svoj).
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar

Thu Jul 11, 2019 10:13 am

TDI_K wrote:
Sun Jun 30, 2019 7:03 pm
Sto nece da udje na server pise cheat detected, igrao sam i promenila se mapa tj kraj mape bilo, i krenula ispocetka dd2 i izbaci me. Probao sam nekoliko puta uci i izaci iz cs i uci. Nemam nista osim modela i userconfig.cfg to je to sto sam bio ubacivo ali igrao sam celo vreme sa tim. Odem obrisem userconfig i vratim default modele onom opcijom verify integrity game files na steam i nece opet iako je sve default... Koristim BETU cs na steam. Onda uradim scan sa wargod tamo nista ne pokazuje https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1742756
Reinstaliram cs pa cu probati opet
Image
Nece ni nakon reinstalacije i restarta kompa, opet pise cheat detected reconect ip
Oce sad, restartovo ruter i jos jednom cs reinstaliro, prvo stable verziju, pa onda updatej na betu
Dobro je da si uspeo da resis. to za cheat detected, mogu ti reci tacno sta je bilo, samo mi daj tacan datum i vreme kada ti je to izbacivalo, da proverim logove.
KeMi'
Slot Player

Thu Jul 18, 2019 1:05 pm

E ovako, moj predlog je , da full admini mogu npr da prebace head admine u spec ako nisu tu, jer ih obicno uabaci u igru nakon restarta, ne znam zasto, ali jutros se to desilo i Pcelica Maja je bila prvo u specu i odjednom u igri, ali je non stop bila afk.. Pa , eto, da se i ja malo ukljucim :D. Inace, server radi odlicno , svima kazem koga dovedem i nema bolje pucnjave nego na cortexu :) <3
Dobar uvijek , budala ostao :P
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar

Thu Jul 18, 2019 1:27 pm

KeMi' wrote:
Thu Jul 18, 2019 1:05 pm
E ovako, moj predlog je , da full admini mogu npr da prebace head admine u spec ako nisu tu, jer ih obicno uabaci u igru nakon restarta, ne znam zasto, ali jutros se to desilo i Pcelica Maja je bila prvo u specu i odjednom u igri, ali je non stop bila afk.. Pa , eto, da se i ja malo ukljucim :D. Inace, server radi odlicno , svima kazem koga dovedem i nema bolje pucnjave nego na cortexu :) <3
Nakon restarta cega ?
KeMi'
Slot Player

Thu Jul 18, 2019 1:33 pm

Msm da se menjala mapa, pa je nakon toga ubacilo u igru, jer znam inace da kad udjem na server, ponudi mi sta cu ct/tt/spec , pa ne znam kako je i zasto ubacilo u igru
Dobar uvijek , budala ostao :P
Ax.
Community Administrator
Ax.’s avatar

Thu Jul 18, 2019 1:40 pm

KeMi' wrote:
Thu Jul 18, 2019 1:33 pm
Msm da se menjala mapa, pa je nakon toga ubacilo u igru, jer znam inace da kad udjem na server, ponudi mi sta cu ct/tt/spec , pa ne znam kako je i zasto ubacilo u igru
Mozda je ona odabrala pa ostala afk, ili nesto zakucalo opasno. Bilo koji admin prilikom ulaska dobije upit za odabir tima. Sto se tice prebacivanja admina u spec, mogu head admini preko exec komande.

amx_exec kemi "reconnect"
amx_exec kemi "retry"

Return to “Cortex Industry [Premium]: IP: 185.119.89.90:27015”

Login  •  Register