Pohvale/Zalbe na rad admina?

Image

Ax.
Veliki poznavalac CS materije

Re: Pohvale/Zalbe na rad admina?

Fri Jan 25, 2019 8:52 pm

Neon wrote:
Fri Jan 25, 2019 8:47 pm
Ax. wrote:
Fri Jan 25, 2019 8:41 pm
Skroz sam na strani admina, sem za prvi gag, ako je tako kao sto si napisao. Doduse admini imaju pravo da gaguju spamere.
Razumem u potpunosti, ne želim nikakvu kaznu ili nešto za admina niti sam želeo jer mi je iskreno gotivan ceo admin tim, samo želim ukoliko je moguće da malo razmisle pre nego što gaguju.
Naravno da je sve istina, imam i screenshotove svega da ne bude posle da iznosim laži ovde, takođe i sam admin može potvrditi ukoliko se meni ne veruje. Hvala na odgovoru.
Razumem ja tebe, admin tim ume da bude i prestrog, ponekad i "nadrkan" prema igracima. Tezim ka tome da drzimo dobru atmosferu na serveru sa stalnim igracima i da se ta "nadrkanost" smanji na 0. Mene to posebno nervira kada odem na nekom drugom serveru pa mi se neki balavi admin izdrkava a mogu deda da mu budem.

Popricacu sa sasom, ume on tako da odreaguje, ali je takodje jako dobar admin i vec 5 godina sa ekipom.
Sto se tize kaznjavanja niko tebe nece kazniti, pokusaj i ti a i on da nadjete bolji pristup da se zdruzite, pa ako sve bude ok mozes i biti deo nase ekipe. Pozdrav!
JoN
Server Administrator

Fri Jan 25, 2019 8:54 pm

Za prvi gag receno ti je da se mape ne menjaju ti si nastavio da pitas jos 50 puta da menja mapa,i posle si poceo da zajebavas admina sashu bezveze,zasluzio si gag mozda malo preterao sa 45 min ,ako ti neko od admina lepo odgovori na pitanje ti namerno jos 50 puta pitas isto,stalno spamujes chat,sto se tice boosta ,uvek pitas da boostas i dosadjujes a nikad nisi boostao ,mnogo se sprdas i neozbiljan si.Malo je i do tebe sto si stalno gagovan.Ja sam bio na serveru video sam sve.
Neon
Slot Player

Fri Jan 25, 2019 8:58 pm

JoN wrote:
Fri Jan 25, 2019 8:54 pm
Za prvi gag receno ti je da se mape ne menjaju ti si nastavio da pitas jos 50 puta da menja mapa,i posle si poceo da zajebavas admina sashu bezveze,zasluzio si gag mozda malo preterao sa 45 min ,ako ti neko od admina lepo odgovori na pitanje ti namerno jos 50 puta pitas isto,stalno spamujes chat,sto se tice boosta ,uvek pitas da boostas i dosadjujes a nikad nisi boostao ,mnogo se sprdas i neozbiljan si.Malo je i do tebe sto si stalno gagovan.Ja sam bio na serveru video sam sve.
Malo si preuveličao sve. Ako treba može da se pogleda log servera da li sam ja "spamovao" ili šta već radio.
Kao što sam već rekao ne ljutim se zbog ovoga i zahvalan sam Ax-u na odgovoru jer je u potpunosti pošten.
Igram već skoro 3 meseca na serveru i nisam baš među najaktivnijim, daleko od toga, barem pokušavam da četujem sa igračima i malo udarim neku šalu i pošalicu. Nemoj da preuveličavaš bezveze i predstavljaš me kao da sam radio ko zna šta, ukoliko već jesam izvoli pošalji mi sve slike gde sam i kako spamovao, neću da bude bezveze to.
Toliko od mene, vidimo se i pucamo na serveru, uživajte.
NEONDESIGN
problem
Server Administrator

Fri Jan 25, 2019 9:43 pm

Neon je danas bio vise nadrkan, inace je ok igrac i nije bio gagovan do sada, bar sa moje strane. Ja sam ga danas isto opominjao dok se raspravljao sa Sashom. Cak je Sale rekao da bolje po dva min nego na duze. Ali nije prestajao da ga provocira na finjaka. Inace Ne0n nije takav. Umereno se sali i nije imao neke ispade. Ali danas jeste zajebavao Saleta. A kao sto kaze JON bas ga provocirao pitanjima. Cak i na kraju ga pitao da li da boost, nasta mu je Sale rekao da ima i drugih admina tu i da ga ne uzima u usta, nasta je Ne0n rekao "de to ne zelim da prljam usta". Mislim da mu je bio los dan a i da se na pogresnog admina namerio za zajebanciju. Ne0n pozz od "problem-a" i pucamo se.
deda_bRe
Admin

Fri Jan 25, 2019 9:51 pm

Neon samo malo razmisli pre nego sto pocnes da podjebavas i nema problema nikakvih ;)
Inace Sasha je lik za primer!!!
Neon
Slot Player

Sat Jan 26, 2019 5:13 pm

Eto, resili smo bili ovde sve i nastavio sam da igram, udjem sad kao covek na server samo sam rekao "zz" nije proslo ni dva minuta pocinje da podjebava sasha. Posle toga sam mu samo rekao da smo vec to resili i da nema sta da prica vise, normalno iznervirao me je jer je podjebao on i jos par njih sa fazonima "proveri na guglu" sto je veoma smesno. Jedan igrac je rekao opusteno nema potrebe za nervozom, dzabe kad me ovaj napada bez razloga i ismeva. Napisao sam kako mogu da se smirim kad sam tek usao i vec me iznervirao i eto ga virus dusa nasa pocinje da napada i da psuje, mnogo gotivan lik psuje mi majku. E da ja sam mu normalno rekao da je debilcina jer mi je opsovao majku bez razloga i krenuo da me tera sa servera i podstice druge igrace da to rade, i dobio sam naravno gag od sashe. Veoma lep rad. Mogao je i virus jedan gag na 3 dana zbog tako lepe uvredice.
Evo slike da ne smaram i da ne pisem bezveze: https://imgur.com/a/CcZiTrb ima tu dovoljno dokaza da je i sasha provocirao i podjebavao, i da mi je virus psovao i terao me. Ako treba mogu i demo da uploadam da se pogleda.
Hvala pomenutim adminima jer su uspeli u svojoj zelji da me oteraju sa servera. Neka uzivaju.
Molim @Ax. da barem pokusa da resi ovo jer niko ne zasluzuje takvo ponasanje od ljudi koji su duplo stariji.
NEONDESIGN
v i r u s
Server Administrator

Sat Jan 26, 2019 5:22 pm

Nije sasha nista podjebavao niti sam ja podsticao neke druge igrace iako ne znam sta ti to znaci, jednostavno sam u trenutku pukao jer sam ja napisao provjeri na guglu(sala, posalica), i na to si ti poceo da pises "vau smesno ovo ono" i onda si napisao "eto sad me iznervirao bla bla" i tu sam pukao jer koga boli kurac za tvoje sale posalice kurce palce, kad si nervozan, kad si raspolozen, kad si ovo kad si ono. Za majku izvini a za ostalo nema izvinjenja jer si mali klosar pa po cijenu da ostanem bez admina. Toliko.
Neon
Slot Player

Sat Jan 26, 2019 5:28 pm

Ma gde nije podjebavao. Pisao je i on i ti vise puta "proveri na guglu" "jel ima na guglu" "gugl ovo gugl ono" sto me je i iznerviralo. Nisam ja bio nervozan pre nego sto sam usao ili bilo sta, usao sam lepo igrao i cutao nisam nista rekao, vi ste poceli da podjebavate iako sam rekao da nema nikakve veze i da nisam ljut zbog toga sto se desilo, e tad sam se iznervirao kad ste vi nastavili. Ne treba mi izvinjenje, nisam ljut zbog uvrede, iznenadjen sam. Nisam se nadao da ce neko ko je naizgled ozbiljan i dobar lik da ispadne tako los i jadan. Hvala na novoj uvredi. Uzivaj.
NEONDESIGN
v i r u s
Server Administrator

Sat Jan 26, 2019 5:36 pm

Pa znaci ti si taj koji ne zna da se sali, ja sam na tvoje rijeci upucene saletu "samo provjeri prije nego sto gagujes da li je sala" napisao provjeri na guglu sale na sta je on napisao nakon 2 minuta "nema na guglu". Mislim da se svi mozemo sloziti da ovo nije nikakvo podjebavanje. A sto se tice uvreda ono je nista sta sam ti sve mogao izgovoriti, jbg ima nas svakakvih sta da kazem.
Neon
Slot Player

Sat Jan 26, 2019 5:44 pm

Ja se nisam iznervirao jer ste vi rekli proveri na guglu nego zato sto je on podjebavao.
Kada sam usao rekao je "neon izgubio sam admina zbog tebe" na sta sam rekao "sve ti verujem". Posle toga je nastavio sa tobom da se sali na taj nacin "proveri na guglu" sto nisam ni video vec posle kad sam gledao u konzoli sam video i to par puta da ste napisali. Ocigledno nije sala nego podjebavanje.
Odlicno znam razliku izmedju sale i podjebavanja, ne moras da mi objasnjavas.
Necu da se raspravljam ovde, poslao sam slike kao dokaz, mogu upload i demo jer ga imam sacuvanog ako bude trebalo.
NEONDESIGN

Return to “Cortex AWP Arena ︻デ═一: IP: awp.cortex-cs.com”

Login  •  Register